Ebordi s.c.

Folie stretch

Dodano: 2017-12-29

Opis:


Cienka, ale bardzo elastyczna folia jest powszechnie wykorzystywana w wielu firmach, nie tylko do pakowania, ale także do zabezpieczania towarów na czas transportu czy do ochrony przed kurzem. Folie stretch mogą być zarówno w wersji do ręcznego foliowania, jak i oczywiście także do zastosowania w maszynach, które automatyzują ten proces.

Dobrej jakości folia będzie wytrzymała, a przy tym łatwa w rozwijaniu i nie musi kosztować dużych pieniędzy. Dzięki dostępnej tutaj ebordi.pl ofercie można zamawiać najlepszą na rynku folię, w dobrej cenie i mieć pewność skutecznego zabezpieczenia towarów. Firma Ebordi stawia wyłącznie na produkty wysokiej jakości, gwarantując pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Folia na pewno znajdzie swoje zastosowanie w wielu firmach i doskonale zabezpieczy każdy rodzaj towaru.

Opinie:

  • Foliami stretch - albo po prostu, po polsku - rozciągliwymi. można wiele zdziałać. Przekonałam się o tym sama wyprzedając graty z mojej chaty. Gdy dochodzi do etapu zapakowania, nie ma nic lepszego od starego dobrego stretcha.

  • Użytkownik Liliana Dąbrowska dodał komentarz 2018-06-12 13:57:45
  • Ocena 4

Adres: Poznańska 3

Domena: https://ebordi.pl/

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY