Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Terapia par Warszawa

Dodano: 2017-11-28

Opis:


Twój związek przeżywa kryzys? Terapia to krok do tego, by z niego wyjść. Terapia par w Warszawie oferowana jest przez Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobistego. Instytut ten zajmuje się pomocą - jeśli czujesz, że Twój związek ma problem, ktoś z Twoich bliskich lub Ty sam to zgłoś się. Terapia to nie wstyd - to pomoc samemu sobie i bliskim. Inwestycja w spokojne, poukładane życie. Terapia pomaga uporać się z wieloma problemami. W INZPiRO oferowane są różne formy psychoterapii.

Na stronie psychoterapeuci.pl możesz przeczytać o każdej z nich. Również tam znajdziesz kontakt do Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobistego. Instytut oferuje również terapie dla całych rodzin, terapie indywidualne dla osób z różnymi problemami, jak np. depresja. Jeśli czujesz, że masz problem, zgłoś się jak najszybciej do INZPiRO.

 

Opinie:

  • Mój związek przeżywał kryzys, ale dzięki terapii w tym Instytucie Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości udało się nam go zażegnać. Wymagało to sporej pracy terapeutycznej i naszej, ale było warto.

  • Użytkownik nedomerdo dodał komentarz 2019-03-13 10:22:08
  • Ocena 5

Adres: Sienna 72

Domena: http://www.psychoterapeuci.pl/

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-833

Telefon: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

OKOLICZNE FIRMY